Hierbij een overzicht van mogelijke tegenprestaties die Pulse kan bieden om een deal te krijgen:

1. Pulse maakt een Beursvloerpagina aan op de website. Het bedrijf met wie een deal gesloten wordt, kan met logo op deze pagina komen te staan, het bedrijf kan ook met een eigen pagina (door bedrijf zelf nader in te vullen) op de terechtkomen en / of kan met een link worden verbonden naar de eigen bedrijfswebsite. Een jaar lang, tot de volgende Beursvloer.
Waarde:
Logo € 50,-
Webpagina (zelf in te vullen): € 250,-
Webpagina en link: € 250,-
Alle drie: € 550,-

2. Pulse heeft 4 pagodetenten (5x5m). Wij bieden onze mooie tenten aan voor een weekend of dag in het weekend (weekend is van vrijdagavond t/m zondagavond). Voorkeur is wel om het vervoer ervan door het bedrijf zelf te laten regelen. Scouting zet de tenten op.
NB: Hou hierbij rekening met het gegeven dat Scouting € 100,- ontvangt voor het opzetten van de tenten. Dit moet dus uit het eigen activiteitenbudget kunnen worden betaald!

De tenten kunnen niet worden uitgeleend op 3 of 10 april, op 29 mei of 19 juni en op 25 september 2011 in verband met de festivals IJsselveld Oost.
Waarde:

per tent € 300,- voor een dag . (Waarde voor een weekend?)

3. Pulse kan zaalruimte aanbieden inclusief enig toebehoren zoals barpersoneel, beamer, geluidsapparatuur e.d.
De grote zaal voor een feest evt. in combinatie met de kleine zaal.
Inclusief bediening met twee mensen, Inclusief gebruik van keuken, inclusief geluidsapparatuur, beamer, laptop en internet en klein podium voor de duur van 6 uur (bv. van 19.00 – 01.00 uur).
Waarde: € 750,-

Waarde sportzaal:
€ 25,- per uur 

Waarde vergaderzaal:
€ 20,- per uur inclusief beamer, video- en geluidsapparatuur.

4. Pulse heeft een springkussen en / of een opblaasbare hindernisbaan in de aanbieding voor een activiteit voor het bedrijf. We brengen dit en halen het ook weer op en we helpen met het opzetten ervan.
NB: Hou hierbij rekening met het gegeven dat een bezorger € 50,- ontvangt voor het bezorgen, opzetten en ophalen van het springkussen of de hindernisbaan en voor beiden € 100,- . Dit moet dus uit het eigen activiteitenbudget kunnen worden betaald!

Belangrijk voor het bedrijf om te weten: het bedrijf dient zich te houden aan bijgeleverde regels en de materialen zijn alleen bij droog weer te gebruiken of binnen in een grote ruimte.
Een nat springkussen is gevaarlijk (uitglijden) en bovendien mag een nat springkussen niet worden opgevouwen ivm. schimmel en beschadiging van het materiaal.
Waarde:

springkussen: € 350,- incl. bezorgen / ophalen
Hindernisbaan: € 600,- incl. bezorgen / ophalen.
Beiden: € 950,-

5. Advertentie plaatsen in de Groene Gids. Deze gids komt 2x in het jaar uit. Maximale grootte: 4 x 20 cm. Door bedrijf opgemaakt aan te leveren. 
Waarde:
eenmalig: € 200,-
twee keer: € 400,-

6. Uw bedrijfsnaam voor een jaar aan onze ruimtes gegeven! Bijvoorbeeld: de grote zaal heet een jaar lang Terbergzaal. 
Waarde:
€ 500,-

Heb je zelf nog ideeλn?
Uiteraard zijn andere ideeλn voor een tegenaanbod van harte welkom. Laat het ons weten!


 
Vorige pagina Pagina printen