Datum Aanvang Activiteit
* = vindt op meerdere toekomstige dagen plaats.
Locatie
Woensdag 08 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 april 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 14 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 april 2020 14:00 Junior Kook Chef * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 april 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 21 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 april 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 april 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 28 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 april 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 04 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 04 mei 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 05 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 06 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 06 mei 2020 14:00 Junior Kook Chef * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 mei 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 mei 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 11 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 11 mei 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 12 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 13 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 13 mei 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 mei 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 mei 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 18 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 18 mei 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 19 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 20 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 20 mei 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 25 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 25 mei 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 26 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 27 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 27 mei 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 mei 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 mei 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 02 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 03 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 03 juni 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 juni 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 juni 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 08 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 08 juni 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 09 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 10 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 10 juni 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 juni 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 juni 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 15 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 15 juni 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 16 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 17 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 17 juni 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 juni 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 juni 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 22 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 22 juni 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 23 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 24 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 24 juni 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 juni 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 juni 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 29 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 29 juni 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 30 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 06 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 06 juli 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 07 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 13 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 13 juli 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 14 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 juli 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 21 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 juli 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 28 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 03 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 03 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 04 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 05 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 05 augustus 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 06 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 06 augustus 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 06 augustus 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 10 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 10 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 11 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 12 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 12 augustus 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 13 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 13 augustus 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 13 augustus 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 17 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 17 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 18 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 19 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 19 augustus 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 20 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 20 augustus 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 20 augustus 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 24 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 24 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 25 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 26 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 26 augustus 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 augustus 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 augustus 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 31 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 31 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 01 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 02 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 02 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 september 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 september 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 07 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 07 september 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 08 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 09 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 09 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 september 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 september 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 14 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 14 september 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 15 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 september 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 september 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 september 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 22 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 september 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 september 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 september 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 29 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 05 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 05 oktober 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 06 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 07 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 07 oktober 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 12 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 12 oktober 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 13 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 14 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 14 oktober 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 19 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 19 oktober 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 20 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 21 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 21 oktober 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 26 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 26 oktober 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 27 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 28 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 28 oktober 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 03 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 november 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 november 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 november 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 10 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 november 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 november 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 november 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 17 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 november 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 november 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 november 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 24 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 25 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 25 november 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 november 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 november 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 01 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 02 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 02 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 07 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 07 december 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 08 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 09 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 09 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 14 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 14 december 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 15 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 december 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 22 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 december 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 29 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 31 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 31 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 31 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen