Datum Aanvang Activiteit
* = vindt op meerdere toekomstige dagen plaats.
Locatie
Dinsdag 15 juni 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 15 juni 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 15 juni 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 15 juni 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 15 juni 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 15 juni 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 15 juni 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 15 juni 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 juni 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 juni 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 16 juni 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 16 juni 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 16 juni 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 16 juni 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 16 juni 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 16 juni 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 16 juni 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 16 juni 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 16 juni 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 16 juni 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 17 juni 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 juni 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 17 juni 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 juni 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 17 juni 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 17 juni 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 juni 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 juni 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 juni 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 juni 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 juni 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 18 juni 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 18 juni 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 18 juni 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 18 juni 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 21 juni 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 juni 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 juni 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 21 juni 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 juni 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 21 juni 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 21 juni 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 21 juni 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 21 juni 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 juni 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 21 juni 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 21 juni 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 22 juni 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 22 juni 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 22 juni 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 22 juni 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 22 juni 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 22 juni 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 22 juni 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 22 juni 2021 13:45 SamenMeer senioren Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 22 juni 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 22 juni 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 juni 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 juni 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 23 juni 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 23 juni 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 23 juni 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 23 juni 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 23 juni 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 23 juni 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 23 juni 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 23 juni 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 23 juni 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 23 juni 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 23 juni 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 23 juni 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 24 juni 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 24 juni 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 24 juni 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 24 juni 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 24 juni 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 24 juni 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 24 juni 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 24 juni 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 juni 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 juni 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 25 juni 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 25 juni 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 25 juni 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 25 juni 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 28 juni 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 28 juni 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 juni 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 28 juni 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 28 juni 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 28 juni 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 28 juni 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 28 juni 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 28 juni 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 28 juni 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 28 juni 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 28 juni 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 29 juni 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 29 juni 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 29 juni 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 29 juni 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 29 juni 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 29 juni 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 29 juni 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 29 juni 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 juni 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 juni 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 30 juni 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 30 juni 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 30 juni 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 30 juni 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 30 juni 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 30 juni 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 30 juni 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 30 juni 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 30 juni 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 30 juni 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 01 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 juli 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 01 juli 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 01 juli 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 01 juli 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 01 juli 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 01 juli 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 01 juli 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 01 juli 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 juli 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 juli 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 02 juli 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 02 juli 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 02 juli 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 02 juli 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 05 juli 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 05 juli 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 05 juli 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 05 juli 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 05 juli 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 05 juli 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 05 juli 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 05 juli 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 05 juli 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 05 juli 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 05 juli 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 05 juli 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 05 juli 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 06 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 06 juli 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 06 juli 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 06 juli 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 06 juli 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 06 juli 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 06 juli 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 06 juli 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 06 juli 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 07 juli 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 07 juli 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 07 juli 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 07 juli 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 07 juli 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 07 juli 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 07 juli 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 07 juli 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 07 juli 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 07 juli 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 07 juli 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 07 juli 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 07 juli 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 07 juli 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 08 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 juli 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 08 juli 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 08 juli 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 08 juli 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 08 juli 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 08 juli 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 08 juli 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 08 juli 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 juli 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 juli 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 09 juli 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 09 juli 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 09 juli 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 09 juli 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 12 juli 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 12 juli 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 12 juli 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 12 juli 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 12 juli 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 12 juli 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 12 juli 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 12 juli 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 12 juli 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 12 juli 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 12 juli 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 12 juli 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 12 juli 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 13 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 13 juli 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 13 juli 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 13 juli 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 13 juli 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 13 juli 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 13 juli 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 13 juli 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 14 juli 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 14 juli 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 14 juli 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 14 juli 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 14 juli 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 14 juli 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 14 juli 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 14 juli 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 14 juli 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 14 juli 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 14 juli 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 14 juli 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 15 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 juli 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 15 juli 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 15 juli 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 15 juli 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 15 juli 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 15 juli 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 15 juli 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 15 juli 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 juli 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 juli 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 16 juli 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 16 juli 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 16 juli 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 16 juli 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 19 juli 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 19 juli 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 19 juli 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 19 juli 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 19 juli 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 19 juli 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 19 juli 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 19 juli 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 19 juli 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 20 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 20 juli 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 20 juli 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 20 juli 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 20 juli 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 20 juli 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 21 juli 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 21 juli 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 21 juli 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 21 juli 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 21 juli 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 21 juli 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 21 juli 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 21 juli 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 21 juli 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 21 juli 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 21 juli 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 21 juli 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 21 juli 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 22 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 juli 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 22 juli 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 22 juli 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 22 juli 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 22 juli 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 juli 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 juli 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 23 juli 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 23 juli 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 26 juli 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 26 juli 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 26 juli 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 26 juli 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 26 juli 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 26 juli 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 26 juli 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 26 juli 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 26 juli 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 27 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 27 juli 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 27 juli 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 27 juli 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 27 juli 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 27 juli 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 28 juli 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 28 juli 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 28 juli 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 28 juli 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 28 juli 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 28 juli 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 28 juli 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 28 juli 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 28 juli 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 28 juli 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 28 juli 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 29 juli 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 juli 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 29 juli 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 29 juli 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 29 juli 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 29 juli 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 juli 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 juli 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 30 juli 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 30 juli 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 02 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 augustus 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 02 augustus 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 02 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 02 augustus 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 02 augustus 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 02 augustus 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 augustus 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 02 augustus 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 02 augustus 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Dinsdag 03 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 03 augustus 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 03 augustus 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 03 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 03 augustus 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 03 augustus 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 04 augustus 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 04 augustus 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 04 augustus 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 04 augustus 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 04 augustus 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 04 augustus 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 04 augustus 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 04 augustus 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 04 augustus 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 04 augustus 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 05 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 augustus 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 05 augustus 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 05 augustus 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 05 augustus 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 augustus 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 augustus 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 augustus 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 augustus 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 06 augustus 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 09 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 augustus 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 09 augustus 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 09 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 09 augustus 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 09 augustus 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 09 augustus 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 augustus 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 09 augustus 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 09 augustus 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Dinsdag 10 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 10 augustus 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 10 augustus 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 10 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 10 augustus 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 10 augustus 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 11 augustus 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 11 augustus 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 11 augustus 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 11 augustus 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 11 augustus 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 11 augustus 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 11 augustus 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 11 augustus 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 12 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 augustus 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 12 augustus 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 12 augustus 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 12 augustus 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 augustus 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 augustus 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 augustus 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 augustus 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 13 augustus 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 16 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 augustus 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 16 augustus 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 16 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 16 augustus 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 16 augustus 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 16 augustus 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 augustus 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 16 augustus 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 17 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 17 augustus 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 17 augustus 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 17 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 17 augustus 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 17 augustus 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 18 augustus 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 18 augustus 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 18 augustus 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 18 augustus 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 18 augustus 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 18 augustus 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 18 augustus 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 18 augustus 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 18 augustus 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 18 augustus 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 19 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 augustus 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 19 augustus 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 19 augustus 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 19 augustus 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 augustus 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 augustus 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 augustus 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 augustus 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 20 augustus 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 23 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 augustus 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 23 augustus 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 23 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 23 augustus 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 23 augustus 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 23 augustus 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 augustus 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 23 augustus 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 24 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 24 augustus 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 24 augustus 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 24 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 24 augustus 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 24 augustus 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 25 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 25 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 25 augustus 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 25 augustus 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 25 augustus 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 25 augustus 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 25 augustus 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 25 augustus 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 25 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 25 augustus 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 25 augustus 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 26 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 augustus 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 26 augustus 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 26 augustus 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 26 augustus 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 augustus 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 augustus 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 augustus 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 augustus 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 27 augustus 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 30 augustus 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 augustus 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 30 augustus 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 augustus 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 30 augustus 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 30 augustus 2021 10:45 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 augustus 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 30 augustus 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 30 augustus 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 augustus 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 30 augustus 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 30 augustus 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 31 augustus 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 31 augustus 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 31 augustus 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 31 augustus 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 31 augustus 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 31 augustus 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 31 augustus 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 31 augustus 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 september 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 01 september 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 01 september 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 01 september 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 01 september 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 01 september 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 01 september 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 01 september 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 01 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 01 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 01 september 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 02 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 september 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 02 september 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 september 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 02 september 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 02 september 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 september 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 september 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 september 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 september 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 september 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 september 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 03 september 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 september 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 03 september 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 06 september 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 06 september 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 06 september 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 september 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 06 september 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 september 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 06 september 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 september 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 06 september 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 06 september 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 06 september 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 07 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 07 september 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 07 september 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 07 september 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 07 september 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 07 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 07 september 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 07 september 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 september 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 08 september 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 08 september 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 08 september 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 08 september 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 08 september 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 08 september 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 08 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 08 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 09 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 september 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 09 september 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 september 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 09 september 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 09 september 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 september 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 september 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 september 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 september 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 september 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 september 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 10 september 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 september 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 10 september 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 13 september 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 13 september 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 13 september 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 september 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 13 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 13 september 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 13 september 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 13 september 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 september 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 13 september 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 13 september 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 13 september 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 14 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 14 september 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 14 september 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 14 september 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 september 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 september 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 14 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 14 september 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 14 september 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 september 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 15 september 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 15 september 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 15 september 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 15 september 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 15 september 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 15 september 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 15 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 15 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 15 september 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 16 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 september 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 16 september 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 september 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 16 september 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 september 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 september 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 september 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 september 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 september 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 september 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 17 september 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 september 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 17 september 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 20 september 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 september 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 20 september 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 september 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 20 september 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 september 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 20 september 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 september 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 20 september 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 20 september 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 21 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 21 september 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 21 september 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 21 september 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 21 september 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 21 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 21 september 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 21 september 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 september 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 22 september 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 22 september 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 22 september 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 22 september 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 22 september 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 22 september 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 22 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 22 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 23 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 september 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 23 september 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 september 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 23 september 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 23 september 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 september 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 september 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 september 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 september 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 september 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 september 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 24 september 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 september 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 24 september 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 27 september 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 27 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 september 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 27 september 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 27 september 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 27 september 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 september 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 27 september 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 27 september 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 27 september 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 27 september 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 28 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 28 september 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 28 september 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 28 september 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 28 september 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 28 september 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 28 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 28 september 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 28 september 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 september 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 september 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 september 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 29 september 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 29 september 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 29 september 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 29 september 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 29 september 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 29 september 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 september 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 29 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 29 september 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 29 september 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 30 september 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 september 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 30 september 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 september 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 30 september 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 30 september 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 september 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 september 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 september 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 september 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 september 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 01 oktober 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 01 oktober 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 01 oktober 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 01 oktober 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 04 oktober 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 04 oktober 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 04 oktober 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 04 oktober 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 04 oktober 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 04 oktober 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 04 oktober 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 04 oktober 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 04 oktober 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 04 oktober 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 04 oktober 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 04 oktober 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 04 oktober 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 05 oktober 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 05 oktober 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 05 oktober 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 05 oktober 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 05 oktober 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 05 oktober 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 05 oktober 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 05 oktober 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 06 oktober 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 06 oktober 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 06 oktober 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 06 oktober 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 06 oktober 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 06 oktober 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 06 oktober 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 06 oktober 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 06 oktober 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 06 oktober 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 06 oktober 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 06 oktober 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 06 oktober 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 07 oktober 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 oktober 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 07 oktober 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 oktober 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 07 oktober 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 07 oktober 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 oktober 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 oktober 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 oktober 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 oktober 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 oktober 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 08 oktober 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 08 oktober 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 08 oktober 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 08 oktober 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 11 oktober 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 11 oktober 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 11 oktober 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 11 oktober 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 11 oktober 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 11 oktober 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 11 oktober 2021 10:45 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 11 oktober 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 11 oktober 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 11 oktober 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 11 oktober 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 11 oktober 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 11 oktober 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 11 oktober 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 12 oktober 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 12 oktober 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 12 oktober 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 12 oktober 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 12 oktober 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 12 oktober 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 12 oktober 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 12 oktober 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 12 oktober 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 13 oktober 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 13 oktober 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 13 oktober 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 13 oktober 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 13 oktober 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 13 oktober 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 13 oktober 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 13 oktober 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 13 oktober 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 13 oktober 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 13 oktober 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 13 oktober 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 13 oktober 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 14 oktober 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 oktober 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 14 oktober 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 14 oktober 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 14 oktober 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 14 oktober 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 14 oktober 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 14 oktober 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 oktober 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 oktober 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 15 oktober 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 15 oktober 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 15 oktober 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 15 oktober 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 18 oktober 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 18 oktober 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 18 oktober 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 18 oktober 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 18 oktober 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 18 oktober 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 18 oktober 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 18 oktober 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 18 oktober 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 18 oktober 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 19 oktober 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 19 oktober 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 19 oktober 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 19 oktober 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 19 oktober 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 19 oktober 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 20 oktober 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 20 oktober 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 20 oktober 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 20 oktober 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 20 oktober 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 20 oktober 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 20 oktober 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 20 oktober 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 20 oktober 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 20 oktober 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 20 oktober 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 20 oktober 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 21 oktober 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 21 oktober 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 21 oktober 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 21 oktober 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 21 oktober 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 21 oktober 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 21 oktober 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 21 oktober 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 22 oktober 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 22 oktober 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 25 oktober 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 oktober 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 25 oktober 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 25 oktober 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 oktober 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 25 oktober 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 25 oktober 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 25 oktober 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 25 oktober 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 oktober 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 25 oktober 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 25 oktober 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 26 oktober 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 26 oktober 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 26 oktober 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 26 oktober 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 26 oktober 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 26 oktober 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 26 oktober 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 26 oktober 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 26 oktober 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 27 oktober 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 27 oktober 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 oktober 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 27 oktober 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 27 oktober 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 27 oktober 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 27 oktober 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 27 oktober 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 27 oktober 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 oktober 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 27 oktober 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 27 oktober 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 27 oktober 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 28 oktober 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 oktober 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 28 oktober 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 oktober 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 28 oktober 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 28 oktober 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 oktober 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 oktober 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 oktober 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 oktober 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 oktober 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 oktober 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 29 oktober 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 oktober 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 29 oktober 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 01 november 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 01 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 01 november 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 01 november 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 01 november 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 01 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 01 november 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 01 november 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 01 november 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 01 november 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 01 november 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 01 november 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 01 november 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 02 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 02 november 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 02 november 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 02 november 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 02 november 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 02 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 02 november 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 02 november 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 03 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 03 november 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 03 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 03 november 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 03 november 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 03 november 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 03 november 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 03 november 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 03 november 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 03 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 03 november 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 03 november 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 03 november 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 04 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 november 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 04 november 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 04 november 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 04 november 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 04 november 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 04 november 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 04 november 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 november 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 november 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 05 november 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 05 november 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 05 november 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 05 november 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 08 november 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 08 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 08 november 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 08 november 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 08 november 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 08 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 08 november 2021 10:45 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 08 november 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 08 november 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 08 november 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 08 november 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 08 november 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 08 november 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 08 november 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 09 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 09 november 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 09 november 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 09 november 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 09 november 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 09 november 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 09 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 09 november 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 09 november 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 10 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 10 november 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 10 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 10 november 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 10 november 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 10 november 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 10 november 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 10 november 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 10 november 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 10 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 10 november 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 10 november 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 10 november 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 11 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 november 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 11 november 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 11 november 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 11 november 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 11 november 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 11 november 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 11 november 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 11 november 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 november 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 november 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 12 november 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 12 november 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 12 november 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 12 november 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 15 november 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 15 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 15 november 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 15 november 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 15 november 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 15 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 15 november 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 15 november 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 15 november 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 15 november 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 15 november 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 16 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 16 november 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 16 november 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 16 november 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 16 november 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 16 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 16 november 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 16 november 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 17 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 17 november 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 17 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 17 november 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 17 november 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 17 november 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 17 november 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 17 november 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 17 november 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 17 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 17 november 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 17 november 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 17 november 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 18 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 november 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 18 november 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 18 november 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 18 november 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 18 november 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 18 november 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 18 november 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 18 november 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 november 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 november 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 19 november 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 19 november 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 19 november 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 19 november 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 22 november 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 22 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 22 november 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 22 november 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 22 november 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 22 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 22 november 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 22 november 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 22 november 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 22 november 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 22 november 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 22 november 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 23 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 23 november 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 23 november 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 23 november 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 23 november 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 23 november 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 23 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 23 november 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 23 november 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 24 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 24 november 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 24 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 24 november 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 24 november 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 24 november 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 24 november 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 24 november 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 24 november 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 24 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 24 november 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 24 november 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 24 november 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 25 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 november 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 25 november 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 25 november 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 25 november 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 25 november 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 25 november 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 25 november 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 november 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 november 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 26 november 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 26 november 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 26 november 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 26 november 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 29 november 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 29 november 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 29 november 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 29 november 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 29 november 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 29 november 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 29 november 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 29 november 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 29 november 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 29 november 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 29 november 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 29 november 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 30 november 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 30 november 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 30 november 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 30 november 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 30 november 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 30 november 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 30 november 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 30 november 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 december 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 01 december 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 01 december 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 01 december 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 01 december 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 01 december 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 01 december 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 01 december 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 01 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 01 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 02 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 december 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 02 december 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 december 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 02 december 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 02 december 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 december 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 december 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 december 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 december 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 december 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 december 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 03 december 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 december 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 03 december 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 06 december 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 06 december 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 06 december 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 december 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 06 december 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 december 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 06 december 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 december 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 06 december 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 06 december 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 06 december 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 07 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 07 december 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 07 december 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 07 december 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 07 december 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 07 december 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 07 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 07 december 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 07 december 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 december 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 08 december 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 08 december 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 08 december 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 08 december 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 08 december 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 08 december 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 08 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 08 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 08 december 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 09 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 december 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 09 december 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 december 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 09 december 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 09 december 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 december 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 december 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 december 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 december 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 december 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 december 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 10 december 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 december 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 10 december 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 13 december 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 13 december 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 13 december 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 december 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 13 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 13 december 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 13 december 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 13 december 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 december 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 13 december 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 13 december 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 13 december 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 14 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 14 december 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 14 december 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 december 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 december 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 14 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 14 december 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 14 december 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 december 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 15 december 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 15 december 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 15 december 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 15 december 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 15 december 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 15 december 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 15 december 2021 13:30 Quilt - inloop * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 15 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 15 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 16 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 december 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 16 december 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 december 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 16 december 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 december 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 december 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 december 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 december 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 december 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 december 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 17 december 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 december 2021 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 17 december 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 20 december 2021 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 december 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 20 december 2021 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 december 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 20 december 2021 10:45 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 december 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 december 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 20 december 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 december 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 20 december 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 20 december 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 21 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 21 december 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 21 december 2021 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 21 december 2021 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 21 december 2021 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 21 december 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 21 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 21 december 2021 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 21 december 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 december 2021 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 22 december 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 22 december 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 22 december 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 22 december 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 22 december 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 22 december 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 22 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 22 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 22 december 2021 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 23 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 december 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 23 december 2021 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 december 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 23 december 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 23 december 2021 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 december 2021 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 december 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 december 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 december 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 december 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 december 2021 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 24 december 2021 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 december 2021 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 27 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 december 2021 09:00 Breiclub "een steekje los" * Zenderstein
Algemeen
Maandag 27 december 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 27 december 2021 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 december 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 27 december 2021 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 27 december 2021 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 27 december 2021 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 27 december 2021 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 28 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 28 december 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 28 december 2021 13:00 Repair Café * Overig
Overig
Dinsdag 28 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 28 december 2021 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 december 2021 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 december 2021 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 29 december 2021 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 29 december 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 29 december 2021 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 29 december 2021 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 29 december 2021 13:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 29 december 2021 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 december 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 29 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 29 december 2021 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 30 december 2021 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 december 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 30 december 2021 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 30 december 2021 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 30 december 2021 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 december 2021 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 december 2021 18:30 Jongeren activiteit 16+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 december 2021 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 03 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 03 januari 2022 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 03 januari 2022 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 03 januari 2022 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 03 januari 2022 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 03 januari 2022 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 03 januari 2022 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 03 januari 2022 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 03 januari 2022 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 03 januari 2022 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 04 januari 2022 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 04 januari 2022 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 04 januari 2022 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 04 januari 2022 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 05 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 05 januari 2022 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 05 januari 2022 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 05 januari 2022 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 05 januari 2022 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 05 januari 2022 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 05 januari 2022 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 05 januari 2022 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 05 januari 2022 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 05 januari 2022 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 05 januari 2022 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 06 januari 2022 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 06 januari 2022 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 06 januari 2022 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 06 januari 2022 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 06 januari 2022 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 06 januari 2022 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 06 januari 2022 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 06 januari 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 06 januari 2022 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 07 januari 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 07 januari 2022 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 10 januari 2022 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 10 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 10 januari 2022 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 10 januari 2022 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 10 januari 2022 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 10 januari 2022 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 10 januari 2022 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 10 januari 2022 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 10 januari 2022 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 10 januari 2022 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 10 januari 2022 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Maandag 10 januari 2022 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 11 januari 2022 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 11 januari 2022 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 11 januari 2022 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 11 januari 2022 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 11 januari 2022 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 11 januari 2022 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 11 januari 2022 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 12 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 12 januari 2022 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 12 januari 2022 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 12 januari 2022 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 12 januari 2022 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 12 januari 2022 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 12 januari 2022 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 12 januari 2022 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 12 januari 2022 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 12 januari 2022 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 12 januari 2022 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 13 januari 2022 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 13 januari 2022 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 13 januari 2022 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 13 januari 2022 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 13 januari 2022 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 13 januari 2022 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 13 januari 2022 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 13 januari 2022 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 13 januari 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 13 januari 2022 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 14 januari 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 14 januari 2022 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 14 januari 2022 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 14 januari 2022 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 17 januari 2022 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 17 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 17 januari 2022 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 17 januari 2022 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 17 januari 2022 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 17 januari 2022 10:45 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 17 januari 2022 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 17 januari 2022 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 17 januari 2022 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 17 januari 2022 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 17 januari 2022 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 17 januari 2022 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 18 januari 2022 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 18 januari 2022 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 18 januari 2022 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 18 januari 2022 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 18 januari 2022 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 18 januari 2022 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 18 januari 2022 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 19 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 19 januari 2022 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 19 januari 2022 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 19 januari 2022 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 19 januari 2022 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 19 januari 2022 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 19 januari 2022 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 19 januari 2022 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 19 januari 2022 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 19 januari 2022 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 19 januari 2022 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Woensdag 19 januari 2022 17:30 Aanschuiftafel * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 20 januari 2022 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 20 januari 2022 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 20 januari 2022 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 20 januari 2022 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 20 januari 2022 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 20 januari 2022 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 20 januari 2022 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 20 januari 2022 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 20 januari 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 20 januari 2022 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 21 januari 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 21 januari 2022 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 21 januari 2022 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 21 januari 2022 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 24 januari 2022 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 24 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 24 januari 2022 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 24 januari 2022 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 24 januari 2022 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 24 januari 2022 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 24 januari 2022 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 24 januari 2022 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 24 januari 2022 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 24 januari 2022 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 24 januari 2022 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 25 januari 2022 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 25 januari 2022 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 25 januari 2022 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 25 januari 2022 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 25 januari 2022 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 25 januari 2022 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 25 januari 2022 15:00 Jongengroep * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 26 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 26 januari 2022 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 26 januari 2022 10:00 Koffie drinken * Zenderstein
Algemeen
Woensdag 26 januari 2022 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 26 januari 2022 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 26 januari 2022 13:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 26 januari 2022 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 26 januari 2022 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 26 januari 2022 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal links
Woensdag 26 januari 2022 14:30 PleinPortiers * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 27 januari 2022 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 27 januari 2022 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 27 januari 2022 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 27 januari 2022 10:00 Hobbykwartier * Zenderstein
Algemeen
Donderdag 27 januari 2022 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 27 januari 2022 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 27 januari 2022 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 27 januari 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 januari 2022 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 28 januari 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 28 januari 2022 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 28 januari 2022 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 28 januari 2022 16:00 Xpress Activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 31 januari 2022 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 31 januari 2022 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 31 januari 2022 09:20 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 31 januari 2022 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 31 januari 2022 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 31 januari 2022 12:00 Buurtkamer Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 31 januari 2022 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 31 januari 2022 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 31 januari 2022 14:00 Biljarten * Zenderstein
Algemeen
Maandag 31 januari 2022 16:00 Xpress activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 31 januari 2022 19:30 Meezingkoor Stopt tijdelijk vanaf 22-10 * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 03 februari 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 04 februari 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 10 februari 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 11 februari 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 14 februari 2022 10:45 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 februari 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 18 februari 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 24 februari 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 25 februari 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 03 maart 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 04 maart 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 10 maart 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 11 maart 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 14 maart 2022 10:45 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 maart 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 18 maart 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 24 maart 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 25 maart 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 31 maart 2022 16:00 Meidengroep 13+ * * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 01 april 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 08 april 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 11 april 2022 10:45 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 15 april 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 22 april 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 29 april 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 06 mei 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 13 mei 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 20 mei 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 27 mei 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 03 juni 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 10 juni 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 17 juni 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 24 juni 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 01 juli 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 08 juli 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 15 juli 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 22 juli 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 29 juli 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 05 augustus 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 12 augustus 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 19 augustus 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 26 augustus 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 02 september 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 09 september 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 16 september 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 23 september 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 30 september 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 07 oktober 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 14 oktober 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 21 oktober 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 28 oktober 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 04 november 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 11 november 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 18 november 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 25 november 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 02 december 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 09 december 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 16 december 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 23 december 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 30 december 2022 09:00 Sociaal Juridisch spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal