Datum Aanvang Activiteit
* = vindt op meerdere toekomstige dagen plaats.
Locatie
Donderdag 21 november 2019 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 21 november 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 21 november 2019 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 21 november 2019 10:00 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 21 november 2019 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 21 november 2019 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 21 november 2019 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 21 november 2019 13:30 Klaverjassen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Donderdag 21 november 2019 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 21 november 2019 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 21 november 2019 18:00 Inloop Jongeren van 12 tot 16 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 21 november 2019 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 22 november 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 22 november 2019 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 22 november 2019 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 22 november 2019 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 22 november 2019 18:00 Inloop 15 -18 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 24 november 2019 13:00 Meidengroep 18+ * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 25 november 2019 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 november 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 25 november 2019 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 november 2019 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 25 november 2019 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 25 november 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 25 november 2019 10:30 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 november 2019 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 25 november 2019 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 november 2019 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 25 november 2019 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 25 november 2019 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 25 november 2019 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 25 november 2019 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 26 november 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 26 november 2019 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 26 november 2019 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 26 november 2019 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 26 november 2019 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 27 november 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 27 november 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 27 november 2019 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 november 2019 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 27 november 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 27 november 2019 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 27 november 2019 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 november 2019 12:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 27 november 2019 13:00 Groep 7 en 8 diverse activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 27 november 2019 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 november 2019 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 27 november 2019 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 27 november 2019 16:00 Aanschuiftafel * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 28 november 2019 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 28 november 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 november 2019 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 november 2019 10:00 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 28 november 2019 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 28 november 2019 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 november 2019 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 november 2019 13:30 Klaverjassen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Donderdag 28 november 2019 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 november 2019 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 november 2019 18:00 Inloop Jongeren van 12 tot 16 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 28 november 2019 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 november 2019 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 november 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 29 november 2019 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 november 2019 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 november 2019 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 29 november 2019 18:00 Inloop 15 -18 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 02 december 2019 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 december 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 december 2019 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 december 2019 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 02 december 2019 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 02 december 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 02 december 2019 10:00 Muzikale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 02 december 2019 10:30 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 december 2019 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 december 2019 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 02 december 2019 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 december 2019 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 02 december 2019 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 02 december 2019 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 03 december 2019 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 03 december 2019 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 03 december 2019 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 03 december 2019 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 03 december 2019 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 04 december 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 december 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 04 december 2019 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 december 2019 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 04 december 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 04 december 2019 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 04 december 2019 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 december 2019 12:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 04 december 2019 13:00 Groep 7 en 8 diverse activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 04 december 2019 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 december 2019 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 04 december 2019 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 04 december 2019 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 december 2019 16:00 Aanschuiftafel * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 05 december 2019 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 05 december 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 december 2019 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 december 2019 10:00 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 05 december 2019 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 05 december 2019 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 december 2019 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 december 2019 13:30 Klaverjassen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Donderdag 05 december 2019 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 december 2019 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 december 2019 18:00 Inloop Jongeren van 12 tot 16 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 05 december 2019 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 december 2019 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 december 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 06 december 2019 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 december 2019 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 december 2019 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 06 december 2019 18:00 Inloop 15 -18 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 08 december 2019 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 december 2019 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 december 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 december 2019 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 december 2019 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 09 december 2019 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 09 december 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 09 december 2019 10:30 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 december 2019 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 09 december 2019 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 december 2019 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 09 december 2019 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 december 2019 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 09 december 2019 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 09 december 2019 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 10 december 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 10 december 2019 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 10 december 2019 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 10 december 2019 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 10 december 2019 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 10 december 2019 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 december 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 december 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 11 december 2019 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 december 2019 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 11 december 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 11 december 2019 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 11 december 2019 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 december 2019 12:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 11 december 2019 13:00 Groep 7 en 8 diverse activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 11 december 2019 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 december 2019 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 11 december 2019 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 december 2019 16:00 Aanschuiftafel * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 12 december 2019 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 12 december 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 december 2019 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 december 2019 10:00 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 12 december 2019 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 12 december 2019 10:30 Karaoke * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 12 december 2019 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 december 2019 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 december 2019 13:30 Klaverjassen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Donderdag 12 december 2019 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 december 2019 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 december 2019 18:00 Inloop Jongeren van 12 tot 16 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 12 december 2019 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 december 2019 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 december 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 13 december 2019 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 december 2019 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 december 2019 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 13 december 2019 18:00 Inloop 15 -18 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 15 december 2019 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 december 2019 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 december 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 december 2019 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 december 2019 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 16 december 2019 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 16 december 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 16 december 2019 10:30 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 december 2019 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 16 december 2019 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 december 2019 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 16 december 2019 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 december 2019 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 16 december 2019 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 16 december 2019 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 17 december 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 17 december 2019 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 17 december 2019 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 17 december 2019 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 17 december 2019 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 17 december 2019 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 17 december 2019 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 december 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 december 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 18 december 2019 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 december 2019 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 18 december 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 18 december 2019 11:00 Bewegen o.v.l. Fysiomotive * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 18 december 2019 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 december 2019 12:00 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 18 december 2019 13:00 Groep 7 en 8 diverse activiteiten * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 18 december 2019 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 december 2019 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 18 december 2019 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 18 december 2019 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 december 2019 16:00 Aanschuiftafel * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 19 december 2019 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 19 december 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 december 2019 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 december 2019 10:00 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 19 december 2019 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 19 december 2019 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 december 2019 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 december 2019 13:30 Klaverjassen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Donderdag 19 december 2019 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 december 2019 18:00 Inloop Jongeren van 12 tot 16 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 19 december 2019 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 december 2019 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 december 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 20 december 2019 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 december 2019 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 december 2019 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 20 december 2019 18:00 Inloop 15 -18 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 23 december 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 december 2019 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 23 december 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 23 december 2019 10:30 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 december 2019 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 23 december 2019 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 december 2019 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 december 2019 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 23 december 2019 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 24 december 2019 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 december 2019 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 26 december 2019 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 26 december 2019 18:00 Inloop Jongeren van 12 tot 16 jaar * Studio 10
Zaal links
Vrijdag 27 december 2019 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 27 december 2019 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 december 2019 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 december 2019 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 27 december 2019 18:00 Inloop 15 -18 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 29 december 2019 13:00 Meidengroep 18+ * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 30 december 2019 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 december 2019 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 30 december 2019 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 30 december 2019 10:30 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 december 2019 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 30 december 2019 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 december 2019 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 december 2019 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 30 december 2019 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 02 januari 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Vrijdag 03 januari 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 januari 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 06 januari 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 06 januari 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 januari 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 januari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 06 januari 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 06 januari 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 06 januari 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 07 januari 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 07 januari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 07 januari 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 07 januari 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 januari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 08 januari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 08 januari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 08 januari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 januari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 08 januari 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 09 januari 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 09 januari 2020 10:30 Karaoke * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 09 januari 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 januari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 10 januari 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 januari 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 januari 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 12 januari 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 januari 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 13 januari 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 13 januari 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 13 januari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 13 januari 2020 10:00 Muzikale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 13 januari 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 13 januari 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 13 januari 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 14 januari 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 14 januari 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 januari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 14 januari 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 14 januari 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 januari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 15 januari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 15 januari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 15 januari 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 15 januari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 januari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 16 januari 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 16 januari 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 januari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 17 januari 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 januari 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 januari 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 19 januari 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 januari 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 20 januari 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 januari 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 januari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 20 januari 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 20 januari 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 20 januari 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 21 januari 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 21 januari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 21 januari 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 21 januari 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 januari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 22 januari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 22 januari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 22 januari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 januari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 22 januari 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 23 januari 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 23 januari 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 januari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 24 januari 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 januari 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 januari 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 27 januari 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 27 januari 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 januari 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 januari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 27 januari 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 27 januari 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 28 januari 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 28 januari 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 28 januari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 28 januari 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 28 januari 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 januari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 29 januari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 29 januari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 29 januari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 januari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 30 januari 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 30 januari 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 31 januari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 31 januari 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 31 januari 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 31 januari 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 03 februari 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 03 februari 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 03 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 03 februari 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 04 februari 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 04 februari 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 05 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 05 februari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 05 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 05 februari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 05 februari 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 06 februari 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 07 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 07 februari 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 07 februari 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 09 februari 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 10 februari 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 10 februari 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 10 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 10 februari 2020 10:00 Muzikale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 10 februari 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 11 februari 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 11 februari 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 11 februari 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 12 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 12 februari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 12 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 12 februari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 13 februari 2020 10:30 Karaoke * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 13 februari 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 14 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 14 februari 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 14 februari 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 16 februari 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 17 februari 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 17 februari 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 17 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 17 februari 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 18 februari 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 18 februari 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 19 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 19 februari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 19 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 19 februari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 19 februari 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 20 februari 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 21 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 21 februari 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 21 februari 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 24 februari 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 24 februari 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 24 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 24 februari 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 25 februari 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 25 februari 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 26 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 26 februari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 26 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 26 februari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 28 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Maandag 02 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 02 maart 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 02 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 02 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 03 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 03 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 04 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 04 maart 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 04 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 04 maart 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 maart 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 05 maart 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 06 maart 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 maart 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 08 maart 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 09 maart 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 09 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 09 maart 2020 10:00 Muzikale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 09 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 10 maart 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 10 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 10 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 11 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 11 maart 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 11 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 11 maart 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 maart 2020 10:30 Karaoke * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 12 maart 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 13 maart 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 maart 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 15 maart 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 16 maart 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 16 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 16 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 17 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 17 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 18 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 18 maart 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 18 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 18 maart 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 18 maart 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 maart 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 19 maart 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 20 maart 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 maart 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 23 maart 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 23 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 23 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 24 maart 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 24 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 24 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 25 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 25 maart 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 25 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 25 maart 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 maart 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 27 maart 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 maart 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 30 maart 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 30 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 30 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 31 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 31 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 01 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 01 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 01 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 01 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 april 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 02 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 03 april 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 april 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 april 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 06 april 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 06 april 2020 10:00 Muzikale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 06 april 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 07 april 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 07 april 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 07 april 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 08 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 08 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 08 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 08 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 april 2020 10:30 Karaoke * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 09 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 10 april 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 april 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 april 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 april 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 15 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 15 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 15 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 15 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 april 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 16 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 17 april 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 april 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 19 april 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 april 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 20 april 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 20 april 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 21 april 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 21 april 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 21 april 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 22 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 22 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 22 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 22 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 24 april 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 april 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 27 april 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 27 april 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 27 april 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 28 april 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 28 april 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 29 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 29 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 29 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 29 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 april 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 30 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 01 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 01 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 01 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 04 mei 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 04 mei 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 04 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 04 mei 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 05 mei 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 05 mei 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 05 mei 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 06 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 06 mei 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 06 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 06 mei 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 mei 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 08 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 08 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 08 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 10 mei 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 11 mei 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 11 mei 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 11 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 11 mei 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 12 mei 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 12 mei 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 13 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 13 mei 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 13 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 13 mei 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 13 mei 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 14 mei 2020 10:30 Karaoke * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Donderdag 14 mei 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 15 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 15 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 15 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 17 mei 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 18 mei 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 18 mei 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 18 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 18 mei 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 19 mei 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 19 mei 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 19 mei 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 20 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 20 mei 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 20 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 20 mei 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 20 mei 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 22 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 22 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 22 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 mei 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 25 mei 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 25 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 25 mei 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 26 mei 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 26 mei 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 27 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 27 mei 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 27 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 27 mei 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 mei 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 28 mei 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 29 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 02 juni 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 02 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 02 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 03 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 03 juni 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 03 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 03 juni 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 05 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 05 juni 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 05 juni 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 08 juni 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 08 juni 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 08 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 08 juni 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 09 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 09 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 10 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 10 juni 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 10 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 10 juni 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 10 juni 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 11 juni 2020 10:30 Karaoke * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 12 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 12 juni 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 12 juni 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 14 juni 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 15 juni 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 15 juni 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 15 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 15 juni 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 16 juni 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 16 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 16 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 17 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 17 juni 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 17 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 17 juni 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 19 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 19 juni 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 19 juni 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 21 juni 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 22 juni 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 22 juni 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 22 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 22 juni 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 23 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 23 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 24 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 24 juni 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 24 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 24 juni 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 24 juni 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Vrijdag 26 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 26 juni 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 26 juni 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 29 juni 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 29 juni 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 29 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 29 juni 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 30 juni 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 30 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 30 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 01 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 01 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 01 juli 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 juli 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 06 juli 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 06 juli 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 07 juli 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 08 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 08 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 08 juli 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 09 juli 2020 10:30 Karaoke * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Zondag 12 juli 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 juli 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 13 juli 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 13 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 13 juli 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 14 juli 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 14 juli 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 15 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 15 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Zondag 19 juli 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 juli 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 20 juli 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 20 juli 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 21 juli 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 22 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 22 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 22 juli 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 22 juli 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 27 juli 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 27 juli 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 27 juli 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 28 juli 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 29 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 29 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 03 augustus 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 03 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 03 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 04 augustus 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 05 augustus 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 05 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 05 augustus 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Zondag 09 augustus 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 10 augustus 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 10 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 10 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 11 augustus 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 12 augustus 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 12 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Zondag 16 augustus 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 17 augustus 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 17 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 17 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 18 augustus 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 19 augustus 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 19 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 19 augustus 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 24 augustus 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 24 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 24 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 25 augustus 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 26 augustus 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 26 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 31 augustus 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 31 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 31 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 01 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 02 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 02 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 02 september 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 07 september 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 07 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 07 september 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 08 september 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 08 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 09 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 09 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Zondag 13 september 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 september 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 14 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 14 september 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 15 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 16 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 16 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 16 september 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 16 september 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Zondag 20 september 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 september 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 21 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 21 september 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 22 september 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 22 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 23 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 23 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 28 september 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 28 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 28 september 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 29 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 30 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 30 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 30 september 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 05 oktober 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 05 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 05 oktober 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 06 oktober 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 06 oktober 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 07 oktober 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 07 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Zondag 11 oktober 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 12 oktober 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 12 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 12 oktober 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 13 oktober 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 14 oktober 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 14 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 14 oktober 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Zondag 18 oktober 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 19 oktober 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 19 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 19 oktober 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 20 oktober 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 20 oktober 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 21 oktober 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 21 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 26 oktober 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 26 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 26 oktober 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 27 oktober 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 28 oktober 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 28 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 28 oktober 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 02 november 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 02 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 02 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 03 november 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 03 november 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 04 november 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 04 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Zondag 08 november 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 november 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 09 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 09 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 10 november 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 11 november 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 11 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 11 november 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Zondag 15 november 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 november 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 16 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 16 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 17 november 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 17 november 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 18 november 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 18 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 18 november 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 23 november 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 23 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 23 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 24 november 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 25 november 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 25 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 25 november 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 30 november 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 30 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 30 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 01 december 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 01 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 02 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 02 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 07 december 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 07 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 07 december 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 08 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 09 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 09 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 09 december 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Zondag 13 december 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 december 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 14 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 14 december 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 15 december 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 15 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 16 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 16 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Zondag 20 december 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 december 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 21 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 21 december 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 22 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 23 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 23 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 28 december 2020 10:00 Moedercafé dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 28 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 28 december 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 29 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 30 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 30 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2