Contact Stichting Pulse:

Locaties van Pulse (reserveren)

Datum Aanvang Activiteit
* = vindt op meerdere toekomstige dagen plaats.
Locatie
Dinsdag 25 februari 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 25 februari 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 25 februari 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 25 februari 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 25 februari 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 26 februari 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 26 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Woensdag 26 februari 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 26 februari 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 26 februari 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 26 februari 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 26 februari 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 26 februari 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 26 februari 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 26 februari 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 26 februari 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 27 februari 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 27 februari 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 februari 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 27 februari 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 27 februari 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 27 februari 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 februari 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 27 februari 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 februari 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 28 februari 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 28 februari 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 28 februari 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 01 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 02 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 02 maart 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 02 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 02 maart 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 02 maart 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 02 maart 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 02 maart 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 maart 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 02 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 02 maart 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 03 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 03 maart 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 03 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 03 maart 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 03 maart 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 03 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 03 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 03 maart 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 03 maart 2020 19:30 Informatie avond Mantelzorg en Belastingaangifte Wijkservicecentrum de Oase
Algemeen
Woensdag 04 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 maart 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 maart 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 04 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 04 maart 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 04 maart 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 maart 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 04 maart 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 04 maart 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 04 maart 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 05 maart 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 05 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 maart 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 05 maart 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 maart 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 05 maart 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 05 maart 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 maart 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 maart 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 maart 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 maart 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 05 maart 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 maart 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 06 maart 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 maart 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 maart 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 06 maart 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 08 maart 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 08 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 09 maart 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 maart 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 09 maart 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 09 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 09 maart 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 09 maart 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 09 maart 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 maart 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 09 maart 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 maart 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 09 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 09 maart 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 10 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 10 maart 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 10 maart 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 10 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 10 maart 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 10 maart 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 10 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 10 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 10 maart 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 maart 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 maart 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 11 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 11 maart 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 11 maart 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 maart 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 11 maart 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 11 maart 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 12 maart 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 12 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 maart 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 12 maart 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 maart 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 12 maart 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 12 maart 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 maart 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 maart 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 maart 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 maart 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 12 maart 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 maart 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 13 maart 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 maart 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 maart 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 13 maart 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 13 maart 2020 20:00 Bingo * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 15 maart 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 15 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 16 maart 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 maart 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 16 maart 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 16 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 16 maart 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 16 maart 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 16 maart 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 maart 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 16 maart 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 maart 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 16 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 16 maart 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 17 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 17 maart 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 17 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 17 maart 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 17 maart 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 17 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 17 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 17 maart 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 maart 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 maart 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 18 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 18 maart 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 18 maart 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 maart 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 18 maart 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 18 maart 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 18 maart 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 18 maart 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 19 maart 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 19 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 maart 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 19 maart 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 maart 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 19 maart 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 19 maart 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 maart 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 maart 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 maart 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 19 maart 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 maart 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 20 maart 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 maart 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 maart 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 20 maart 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 22 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 23 maart 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 maart 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 23 maart 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 23 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 23 maart 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 23 maart 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 23 maart 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 maart 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 23 maart 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 maart 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 23 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 23 maart 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 24 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 24 maart 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 24 maart 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 24 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 24 maart 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 24 maart 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 24 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 24 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 24 maart 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 25 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 25 maart 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 25 maart 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 25 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 25 maart 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 25 maart 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 25 maart 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 25 maart 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 25 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 25 maart 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 25 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 26 maart 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 26 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 maart 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 26 maart 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 maart 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 26 maart 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 26 maart 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 maart 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 maart 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 maart 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 maart 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 26 maart 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 maart 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 maart 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 27 maart 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 maart 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 maart 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 27 maart 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 29 maart 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 30 maart 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 maart 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 maart 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 maart 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 30 maart 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 30 maart 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 30 maart 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 30 maart 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 30 maart 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 maart 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 30 maart 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 maart 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 30 maart 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 30 maart 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 31 maart 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 31 maart 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 31 maart 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 31 maart 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 31 maart 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 31 maart 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 31 maart 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 31 maart 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 april 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 01 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 01 april 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 01 april 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 april 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 01 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 01 april 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 01 april 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 april 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 02 april 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 02 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 april 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 02 april 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 april 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 02 april 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 02 april 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 april 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 april 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 02 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 april 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 03 april 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 april 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 03 april 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 03 april 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 05 april 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 06 april 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 06 april 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 april 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 06 april 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 06 april 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 06 april 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 06 april 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 april 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 06 april 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 06 april 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 06 april 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 06 april 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 07 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 07 april 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 07 april 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 07 april 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 07 april 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 07 april 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 07 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 07 april 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 07 april 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 april 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 08 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 08 april 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 08 april 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 april 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 08 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 08 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 08 april 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 april 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 09 april 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 09 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 april 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 09 april 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 april 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 09 april 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 09 april 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 april 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 april 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 09 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 april 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 10 april 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 april 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 10 april 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 10 april 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 10 april 2020 20:00 Bingo * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 14 april 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 14 april 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 april 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 14 april 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 14 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 14 april 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 14 april 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 april 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 15 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 15 april 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 15 april 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 april 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 15 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 15 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 15 april 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 15 april 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 april 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 16 april 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 16 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 april 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 16 april 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 april 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 16 april 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 16 april 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 april 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 april 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 16 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 april 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 17 april 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 april 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 17 april 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 17 april 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 19 april 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 19 april 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 20 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 april 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 20 april 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 20 april 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 20 april 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 20 april 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 april 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 20 april 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 april 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 20 april 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 20 april 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 21 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 21 april 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 21 april 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 21 april 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 21 april 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 21 april 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 21 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 21 april 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 21 april 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 april 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 22 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 22 april 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 22 april 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 april 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 22 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 22 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 22 april 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 april 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 23 april 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 23 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 april 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 23 april 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 april 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 23 april 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 23 april 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 april 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 april 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 23 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 april 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 april 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 24 april 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 april 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 24 april 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 24 april 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 26 april 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 27 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 april 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 27 april 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 27 april 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 27 april 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 27 april 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 27 april 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 april 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 27 april 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 27 april 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 28 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 28 april 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 28 april 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 28 april 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 28 april 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 28 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 28 april 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 28 april 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 april 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 april 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 april 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 29 april 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 29 april 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 29 april 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 april 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 29 april 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 29 april 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 29 april 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 29 april 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 april 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 30 april 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 30 april 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 april 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 30 april 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 april 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 30 april 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 30 april 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 april 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 april 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 april 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 april 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 30 april 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 april 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 01 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 01 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 01 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 01 mei 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 01 mei 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 03 mei 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 04 mei 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 04 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 04 mei 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 04 mei 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 04 mei 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 04 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 04 mei 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 04 mei 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 04 mei 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 04 mei 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 04 mei 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 04 mei 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 04 mei 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 04 mei 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 05 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 05 mei 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 05 mei 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 05 mei 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 05 mei 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 05 mei 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 05 mei 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 05 mei 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 05 mei 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 06 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 06 mei 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 06 mei 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 06 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 06 mei 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 06 mei 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 06 mei 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 06 mei 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 06 mei 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 06 mei 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 06 mei 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 07 mei 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 07 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 mei 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 07 mei 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 mei 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 07 mei 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 07 mei 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 mei 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 mei 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 07 mei 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 mei 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 07 mei 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 07 mei 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 08 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 08 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 08 mei 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 08 mei 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 08 mei 2020 20:00 Bingo * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 10 mei 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 10 mei 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 11 mei 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 11 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 11 mei 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 11 mei 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 11 mei 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 11 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 11 mei 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 11 mei 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 11 mei 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 11 mei 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 11 mei 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 11 mei 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 11 mei 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 11 mei 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 12 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 12 mei 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 12 mei 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 12 mei 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 12 mei 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 12 mei 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 12 mei 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 12 mei 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 13 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 13 mei 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 13 mei 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 13 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 13 mei 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 13 mei 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 13 mei 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 13 mei 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 13 mei 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 13 mei 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 13 mei 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 13 mei 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 14 mei 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 14 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 mei 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 14 mei 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 14 mei 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 14 mei 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 14 mei 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 14 mei 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 14 mei 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 14 mei 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 mei 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 14 mei 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 14 mei 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 15 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 15 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 15 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 15 mei 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 15 mei 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 17 mei 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 17 mei 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 18 mei 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 18 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 18 mei 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 18 mei 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 18 mei 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 18 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 18 mei 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 18 mei 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 18 mei 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 18 mei 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 18 mei 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 18 mei 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 18 mei 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 18 mei 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 19 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 19 mei 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 19 mei 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 19 mei 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 19 mei 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 19 mei 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 19 mei 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 19 mei 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 19 mei 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 20 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 20 mei 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 20 mei 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 20 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 20 mei 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 20 mei 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 20 mei 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 20 mei 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 20 mei 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 20 mei 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 20 mei 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 20 mei 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Vrijdag 22 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 22 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 22 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 22 mei 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 22 mei 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 24 mei 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 25 mei 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 25 mei 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 mei 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 25 mei 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 25 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 25 mei 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 25 mei 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 25 mei 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 25 mei 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 25 mei 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 25 mei 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 25 mei 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 25 mei 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 26 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 26 mei 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 26 mei 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 26 mei 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 26 mei 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 26 mei 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 26 mei 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 26 mei 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 mei 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 27 mei 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 mei 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 27 mei 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 27 mei 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 27 mei 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 mei 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 27 mei 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 27 mei 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 27 mei 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 27 mei 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 27 mei 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 28 mei 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 28 mei 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 mei 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 28 mei 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 mei 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 28 mei 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 28 mei 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 mei 2020 11:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 mei 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 28 mei 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 mei 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 28 mei 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 28 mei 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 mei 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 29 mei 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 mei 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 29 mei 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 29 mei 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 02 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 02 juni 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 02 juni 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 02 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 02 juni 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 02 juni 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 02 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 02 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 02 juni 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 03 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 03 juni 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 03 juni 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 03 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 03 juni 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 03 juni 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 03 juni 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 03 juni 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 03 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 03 juni 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 03 juni 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 04 juni 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 04 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 juni 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 04 juni 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 04 juni 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 04 juni 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 04 juni 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 04 juni 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 04 juni 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 juni 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 04 juni 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 04 juni 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 05 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 05 juni 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 05 juni 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 05 juni 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 05 juni 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 07 juni 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 08 juni 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 08 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 08 juni 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 08 juni 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 08 juni 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 08 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 08 juni 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 08 juni 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 08 juni 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 08 juni 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 08 juni 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 08 juni 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 08 juni 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 08 juni 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 09 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 09 juni 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 09 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 09 juni 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 09 juni 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 09 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 09 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 09 juni 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 10 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 10 juni 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 10 juni 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 10 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 10 juni 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 10 juni 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 10 juni 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 10 juni 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 10 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 10 juni 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 10 juni 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 10 juni 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 11 juni 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 11 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 juni 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 11 juni 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 11 juni 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 11 juni 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 11 juni 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 11 juni 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 11 juni 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 juni 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 11 juni 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 11 juni 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 12 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 12 juni 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 12 juni 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 12 juni 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 12 juni 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 12 juni 2020 20:00 Bingo * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 14 juni 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 14 juni 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 15 juni 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 15 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 15 juni 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 15 juni 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 15 juni 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 15 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 15 juni 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 15 juni 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 15 juni 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 15 juni 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 15 juni 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 15 juni 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 15 juni 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 15 juni 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 16 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 16 juni 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 16 juni 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 16 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 16 juni 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 16 juni 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 16 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 16 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 16 juni 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 17 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 17 juni 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 17 juni 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 17 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 17 juni 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 17 juni 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 17 juni 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 17 juni 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 17 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 17 juni 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 17 juni 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 18 juni 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 18 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 juni 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 18 juni 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 18 juni 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 18 juni 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 18 juni 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 18 juni 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 18 juni 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 juni 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 18 juni 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 18 juni 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 19 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 19 juni 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 19 juni 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 19 juni 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 19 juni 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 21 juni 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 21 juni 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 22 juni 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 22 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 22 juni 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 22 juni 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 22 juni 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 22 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 22 juni 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 22 juni 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 22 juni 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 22 juni 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 22 juni 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 22 juni 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 22 juni 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 22 juni 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 23 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 23 juni 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 23 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 23 juni 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 23 juni 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 23 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 23 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 23 juni 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 24 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 24 juni 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 24 juni 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 24 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 24 juni 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 24 juni 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 24 juni 2020 12:30 Creatieve club * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 24 juni 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 24 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 24 juni 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 24 juni 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 24 juni 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 25 juni 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 25 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 juni 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 25 juni 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 25 juni 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 25 juni 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 25 juni 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 25 juni 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 25 juni 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 juni 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 25 juni 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 25 juni 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 26 juni 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 26 juni 2020 11:00 Tai Chi * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 26 juni 2020 13:00 Country line dance * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 26 juni 2020 13:30 Tekenen en schilderen * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Vrijdag 26 juni 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 28 juni 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 29 juni 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 29 juni 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 29 juni 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 29 juni 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 29 juni 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 29 juni 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 29 juni 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 29 juni 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 29 juni 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 29 juni 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 29 juni 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 29 juni 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 29 juni 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 29 juni 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 30 juni 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 30 juni 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 30 juni 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 30 juni 2020 09:30 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 30 juni 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 30 juni 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 30 juni 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 30 juni 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 30 juni 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 01 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 01 juli 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 01 juli 2020 13:30 Seniorenkoor Eigen Wijs * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 01 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 01 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 02 juli 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 02 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 juli 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 02 juli 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 02 juli 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 02 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 02 juli 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 02 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 03 juli 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 03 juli 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 05 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 06 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 06 juli 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 juli 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 06 juli 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 06 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 06 juli 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 06 juli 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 06 juli 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 06 juli 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 06 juli 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 06 juli 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 06 juli 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 07 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 07 juli 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 07 juli 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 07 juli 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 08 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 08 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 08 juli 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 08 juli 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 08 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 08 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 09 juli 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 09 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 juli 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 09 juli 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 09 juli 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 09 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 09 juli 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 09 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 10 juli 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 10 juli 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 12 juli 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 12 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 13 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 13 juli 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 juli 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 13 juli 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 13 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 13 juli 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 13 juli 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 13 juli 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 13 juli 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 13 juli 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 13 juli 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 13 juli 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 14 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 14 juli 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 14 juli 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 14 juli 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 14 juli 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 15 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 15 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 15 juli 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 15 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 15 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 16 juli 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 16 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 juli 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 16 juli 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 16 juli 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 16 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 16 juli 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 16 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 17 juli 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 17 juli 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 19 juli 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 19 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 20 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 juli 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 20 juli 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 20 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 20 juli 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 20 juli 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 20 juli 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 20 juli 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 20 juli 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 20 juli 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 20 juli 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 21 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 21 juli 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 21 juli 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 21 juli 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 22 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 22 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 22 juli 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 22 juli 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 22 juli 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 22 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 22 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 23 juli 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 23 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 juli 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 23 juli 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 23 juli 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 23 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 23 juli 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 23 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 24 juli 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 24 juli 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 26 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 27 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 juli 2020 09:30 Breiclub "een steekje los" * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 27 juli 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 27 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 27 juli 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 27 juli 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 27 juli 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 27 juli 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 27 juli 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 27 juli 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 27 juli 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 28 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 28 juli 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 28 juli 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 28 juli 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 29 juli 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 juli 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 29 juli 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 29 juli 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 29 juli 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 29 juli 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 30 juli 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 30 juli 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 juli 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 30 juli 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 30 juli 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 30 juli 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 30 juli 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 30 juli 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 31 juli 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 31 juli 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 02 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 03 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 03 augustus 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 03 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 03 augustus 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 03 augustus 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 03 augustus 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 03 augustus 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 03 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 03 augustus 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 03 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 04 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 04 augustus 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 04 augustus 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 04 augustus 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 05 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 05 augustus 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 05 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 05 augustus 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 05 augustus 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 05 augustus 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 05 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 06 augustus 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 06 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 06 augustus 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 06 augustus 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 06 augustus 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 06 augustus 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 06 augustus 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 06 augustus 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 07 augustus 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 07 augustus 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 09 augustus 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 09 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 10 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 10 augustus 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 10 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 10 augustus 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 10 augustus 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 10 augustus 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 10 augustus 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 10 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 10 augustus 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 10 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 11 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 11 augustus 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 11 augustus 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 11 augustus 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 12 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 12 augustus 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 12 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 12 augustus 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 12 augustus 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 12 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 13 augustus 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 13 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 13 augustus 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 13 augustus 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 13 augustus 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 13 augustus 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 13 augustus 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 13 augustus 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 14 augustus 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 14 augustus 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 16 augustus 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 16 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 17 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 17 augustus 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 17 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 17 augustus 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 17 augustus 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 17 augustus 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 17 augustus 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 17 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 17 augustus 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 17 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 18 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 18 augustus 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 18 augustus 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 18 augustus 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 19 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 19 augustus 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 19 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 19 augustus 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 19 augustus 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 19 augustus 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 19 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 20 augustus 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 20 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 20 augustus 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 20 augustus 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 20 augustus 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 20 augustus 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 20 augustus 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 20 augustus 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Vrijdag 21 augustus 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 21 augustus 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 23 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 24 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 24 augustus 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 24 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 24 augustus 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 24 augustus 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 24 augustus 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 24 augustus 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 24 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 24 augustus 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 24 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 25 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 25 augustus 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 25 augustus 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 25 augustus 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 26 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 26 augustus 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 26 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 26 augustus 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 26 augustus 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 26 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 27 augustus 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 27 augustus 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 augustus 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 27 augustus 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 27 augustus 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 27 augustus 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 augustus 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 27 augustus 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 27 augustus 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 28 augustus 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 28 augustus 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 30 augustus 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 31 augustus 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 31 augustus 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 31 augustus 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 31 augustus 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 31 augustus 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 31 augustus 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 31 augustus 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 31 augustus 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 31 augustus 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 31 augustus 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Dinsdag 01 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 01 september 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 01 september 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 01 september 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 01 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 01 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 01 september 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 02 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 02 september 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 02 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 02 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 02 september 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 02 september 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 02 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 02 september 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 02 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 02 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 03 september 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 03 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 september 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 03 september 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 03 september 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 03 september 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 03 september 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 03 september 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 03 september 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 september 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 03 september 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 september 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 04 september 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 04 september 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 06 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 07 september 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 07 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 07 september 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 07 september 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 07 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 07 september 2020 10:30 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 07 september 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 07 september 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 07 september 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 07 september 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 07 september 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 07 september 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 07 september 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 07 september 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 08 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 08 september 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 08 september 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 08 september 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 08 september 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 08 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 08 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 08 september 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 09 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 09 september 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 09 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 09 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 09 september 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 09 september 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 09 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 09 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 09 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 10 september 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 10 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 september 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 10 september 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 10 september 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 10 september 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 10 september 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 10 september 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 10 september 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 september 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 10 september 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 september 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 11 september 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 11 september 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 11 september 2020 20:00 Bingo * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zaterdag 12 september 2020 09:00 Mahjong Toernooi Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 13 september 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 13 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 14 september 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 14 september 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 september 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 14 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 14 september 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 14 september 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 14 september 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 september 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 14 september 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 14 september 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 14 september 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 14 september 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 15 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 15 september 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 15 september 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 15 september 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 15 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 15 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 15 september 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 16 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 september 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 16 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 16 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 16 september 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 16 september 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 16 september 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 16 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 16 september 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 16 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 17 september 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 17 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 september 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 17 september 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 september 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 17 september 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 17 september 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 september 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 september 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 september 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 17 september 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 september 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 18 september 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 18 september 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 20 september 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 20 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 21 september 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 september 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 september 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 21 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 21 september 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 21 september 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 21 september 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 september 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 21 september 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 september 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 21 september 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 21 september 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 22 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 22 september 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 22 september 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 22 september 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 22 september 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 22 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 22 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 22 september 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 23 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 september 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 23 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 23 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 23 september 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 23 september 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 23 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 23 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 24 september 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 24 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 september 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 24 september 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 24 september 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 24 september 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 24 september 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 24 september 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 24 september 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 september 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 24 september 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 september 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 25 september 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 25 september 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 27 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 28 september 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 28 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 september 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 28 september 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 28 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 28 september 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 28 september 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 28 september 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 28 september 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 28 september 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 september 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 28 september 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 28 september 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 29 september 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 29 september 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 29 september 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 29 september 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 29 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 29 september 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 29 september 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 30 september 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 september 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 30 september 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 30 september 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 30 september 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 30 september 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 30 september 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 30 september 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 30 september 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 september 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 01 oktober 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 01 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 oktober 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 01 oktober 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 01 oktober 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 01 oktober 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 01 oktober 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 01 oktober 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 01 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 oktober 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 01 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 01 oktober 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 02 oktober 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 02 oktober 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 04 oktober 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 05 oktober 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 05 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 05 oktober 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 05 oktober 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 05 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 05 oktober 2020 10:30 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 05 oktober 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 05 oktober 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 05 oktober 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 05 oktober 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 05 oktober 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 05 oktober 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 05 oktober 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 05 oktober 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 06 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 06 oktober 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 06 oktober 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 06 oktober 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 06 oktober 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 06 oktober 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 06 oktober 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 06 oktober 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 07 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 07 oktober 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 07 oktober 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 07 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 07 oktober 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 07 oktober 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 07 oktober 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 07 oktober 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 07 oktober 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 08 oktober 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 08 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 oktober 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 08 oktober 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 08 oktober 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 08 oktober 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 08 oktober 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 08 oktober 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 08 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 oktober 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 08 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 08 oktober 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 09 oktober 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 09 oktober 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 09 oktober 2020 20:00 Bingo * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 11 oktober 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 11 oktober 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 12 oktober 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 12 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 12 oktober 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 12 oktober 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 12 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 12 oktober 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 12 oktober 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 12 oktober 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 12 oktober 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 12 oktober 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 12 oktober 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 12 oktober 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 12 oktober 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 13 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 13 oktober 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 13 oktober 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 13 oktober 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 13 oktober 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 13 oktober 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 13 oktober 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 14 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 14 oktober 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 14 oktober 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 14 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 14 oktober 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 14 oktober 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 14 oktober 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 14 oktober 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 14 oktober 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 14 oktober 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 15 oktober 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 15 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 oktober 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 15 oktober 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 15 oktober 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 15 oktober 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 15 oktober 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 15 oktober 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 15 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 oktober 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 15 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 15 oktober 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 16 oktober 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 16 oktober 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 18 oktober 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 18 oktober 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 19 oktober 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 19 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 19 oktober 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 19 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 19 oktober 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 19 oktober 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 19 oktober 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 19 oktober 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 19 oktober 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 19 oktober 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 19 oktober 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 19 oktober 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 20 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 20 oktober 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 20 oktober 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 20 oktober 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 20 oktober 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 20 oktober 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 20 oktober 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 20 oktober 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 21 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 21 oktober 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 21 oktober 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 21 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 21 oktober 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 21 oktober 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 21 oktober 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 21 oktober 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 21 oktober 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 22 oktober 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 22 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 oktober 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 22 oktober 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 22 oktober 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 22 oktober 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 22 oktober 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 22 oktober 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 22 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 oktober 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 22 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 22 oktober 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 23 oktober 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 23 oktober 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 25 oktober 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 26 oktober 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 26 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 26 oktober 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 26 oktober 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 26 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 26 oktober 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 26 oktober 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 26 oktober 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 26 oktober 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 26 oktober 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 26 oktober 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 26 oktober 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 26 oktober 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 27 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 27 oktober 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 27 oktober 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 27 oktober 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 27 oktober 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 27 oktober 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 27 oktober 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 28 oktober 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 28 oktober 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 28 oktober 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 28 oktober 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 28 oktober 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 28 oktober 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 28 oktober 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 28 oktober 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 28 oktober 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 28 oktober 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 29 oktober 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 29 oktober 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 oktober 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 29 oktober 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 29 oktober 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 29 oktober 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 29 oktober 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 29 oktober 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 29 oktober 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 oktober 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 29 oktober 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 29 oktober 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 30 oktober 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 30 oktober 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 01 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 02 november 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 november 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 november 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 02 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 02 november 2020 10:30 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 november 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 02 november 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 02 november 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 02 november 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 02 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 02 november 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 02 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 02 november 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 03 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 03 november 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 03 november 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 03 november 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 03 november 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 03 november 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 03 november 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 03 november 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 november 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 november 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 04 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 04 november 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 04 november 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 04 november 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 04 november 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 04 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 05 november 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 05 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 november 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 05 november 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 november 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 05 november 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 05 november 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 november 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 05 november 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 november 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 05 november 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 05 november 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 06 november 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 06 november 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 08 november 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 08 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 09 november 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 november 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 november 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 09 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 09 november 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 09 november 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 09 november 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 09 november 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 09 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 09 november 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 09 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 09 november 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 10 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 10 november 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 10 november 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 10 november 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 10 november 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 10 november 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 10 november 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 november 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 november 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 11 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 11 november 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 11 november 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 11 november 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 11 november 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 11 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 12 november 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 12 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 november 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 12 november 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 november 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 12 november 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 12 november 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 november 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 12 november 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 november 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 12 november 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 12 november 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 13 november 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 13 november 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 13 november 2020 20:00 Bingo * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 15 november 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 15 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 16 november 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 november 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 november 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 16 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 16 november 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 16 november 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 16 november 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 16 november 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 16 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 16 november 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 16 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 16 november 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 17 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 17 november 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 17 november 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 17 november 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 17 november 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 17 november 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 17 november 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 17 november 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 november 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 november 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 18 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 18 november 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 18 november 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 18 november 2020 12:00 Vergadering vrijwilligersraad * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Woensdag 18 november 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 18 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 19 november 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 19 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 november 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 19 november 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 november 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 19 november 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 19 november 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 november 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 19 november 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 november 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 19 november 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 19 november 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 20 november 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 22 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 23 november 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 november 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 november 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 23 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 23 november 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 23 november 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 23 november 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 23 november 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 23 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 23 november 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 23 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 23 november 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 24 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 24 november 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 24 november 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 24 november 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 24 november 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 24 november 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 24 november 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 25 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 25 november 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 25 november 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 25 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 25 november 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 25 november 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 25 november 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 25 november 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 25 november 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 25 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 26 november 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 26 november 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 november 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 26 november 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 november 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 26 november 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 26 november 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 november 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 26 november 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 november 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 26 november 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 26 november 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 27 november 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 27 november 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 29 november 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 30 november 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 november 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 november 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 november 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 30 november 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 30 november 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 30 november 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 30 november 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 30 november 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 30 november 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 30 november 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 30 november 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 30 november 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 01 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 01 december 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 01 december 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 01 december 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 01 december 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 01 december 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 01 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 01 december 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 02 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 02 december 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 02 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 02 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 02 december 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 02 december 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 02 december 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 02 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 02 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 03 december 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 03 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 december 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 03 december 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 03 december 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 03 december 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 03 december 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 03 december 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 03 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 december 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 03 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 03 december 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 04 december 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 04 december 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 06 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 07 december 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 07 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 07 december 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 07 december 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 07 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 07 december 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 07 december 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 07 december 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 07 december 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 07 december 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 07 december 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 07 december 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 07 december 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 08 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 08 december 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 08 december 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 08 december 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 08 december 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 08 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 08 december 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 09 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 09 december 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 09 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 09 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 09 december 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 09 december 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 09 december 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 09 december 2020 13:30 Quilt - inloop * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Woensdag 09 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 09 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 10 december 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 10 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 december 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 10 december 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 10 december 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 10 december 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 10 december 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 10 december 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 10 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 december 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 10 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 10 december 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 11 december 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 11 december 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Vrijdag 11 december 2020 20:00 Bingo * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 13 december 2020 12:45 Line Dance Groep Dancing Floor * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 13 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 14 december 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 14 december 2020 09:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 december 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 14 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 14 december 2020 10:30 Muziekale Notenmix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 december 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 14 december 2020 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 14 december 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 14 december 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 14 december 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 14 december 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 14 december 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 14 december 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 15 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 15 december 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 15 december 2020 09:30 Verstelgroep * Studio 10
Zaal rechts
Dinsdag 15 december 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 15 december 2020 10:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Dinsdag 15 december 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 15 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Dinsdag 15 december 2020 18:00 Pilates * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 16 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 december 2020 09:30 Bodymix * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 16 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 16 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 16 december 2020 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 16 december 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 16 december 2020 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 16 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 16 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 17 december 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 17 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 december 2020 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 17 december 2020 09:45 Meer bewegen voor ouderen * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 december 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 17 december 2020 10:15 Spaanse les * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Donderdag 17 december 2020 10:30 Stoelgym * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 december 2020 13:30 Seniorenbridge * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Donderdag 17 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 december 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 17 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 17 december 2020 19:30 Donderdagavondsoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Vrijdag 18 december 2020 09:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * MFC De Sterrenwacht
Vergaderruimte
Vrijdag 18 december 2020 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 20 december 2020 13:00 Spellenmiddag * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Zondag 20 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 21 december 2020 08:15 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 december 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 21 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 21 december 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 21 december 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 21 december 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 21 december 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 21 december 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 21 december 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 21 december 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 22 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 22 december 2020 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 22 december 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 22 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 23 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 23 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 23 december 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 23 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 23 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 24 december 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 24 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 december 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 24 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 24 december 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 24 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Zondag 27 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 28 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 december 2020 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 28 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Maandag 28 december 2020 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 28 december 2020 13:30 Ouderensoos * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Maandag 28 december 2020 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 28 december 2020 14:00 Inloop het ontwikkelpunt - Lister * Xperience Achterveld
Algemeen
Maandag 28 december 2020 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Maandag 28 december 2020 19:30 Meezingkoor * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Maandag 28 december 2020 19:30 Yoga * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Dinsdag 29 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Dinsdag 29 december 2020 10:00 Activiteit voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal links
Dinsdag 29 december 2020 14:00 Digi-inloop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 1
Woensdag 30 december 2020 09:00 Trefpunt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 december 2020 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 30 december 2020 10:00 Caleidoscoop * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 2
Woensdag 30 december 2020 11:00 Koersbal * Wijkservicecentrum de Oase
Grote zaal (3 + 4)
Woensdag 30 december 2020 14:00 Samenwerking Pulse en Ontwikkelings punt * Xperience Achterveld
Algemeen
Woensdag 30 december 2020 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 31 december 2020 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 31 december 2020 08:30 Inloop voor ouderen op dins- en donderdagochtend * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 31 december 2020 10:00 Buurtkamer voor Migrante vrouwen * Studio 10
Zaal rechts
Donderdag 31 december 2020 15:00 Meidengroep 13+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Donderdag 31 december 2020 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Donderdag 31 december 2020 18:30 Jongeren activiteit 16+ * Xperience Achterveld
Algemeen
Zondag 03 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 04 januari 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 04 januari 2021 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 04 januari 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 04 januari 2021 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 04 januari 2021 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 05 januari 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 05 januari 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 06 januari 2021 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 06 januari 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 06 januari 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 06 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 07 januari 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 07 januari 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 07 januari 2021 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Vrijdag 08 januari 2021 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 10 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 11 januari 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 11 januari 2021 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 11 januari 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 11 januari 2021 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 11 januari 2021 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 12 januari 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 12 januari 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 13 januari 2021 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 13 januari 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 13 januari 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 13 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 14 januari 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 14 januari 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 14 januari 2021 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Vrijdag 15 januari 2021 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 17 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 18 januari 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 18 januari 2021 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 18 januari 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 18 januari 2021 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 18 januari 2021 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 19 januari 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 19 januari 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 20 januari 2021 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 20 januari 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 20 januari 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 20 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 21 januari 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 21 januari 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 21 januari 2021 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Vrijdag 22 januari 2021 14:00 Meidenclub 11-12 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Zondag 24 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Maandag 25 januari 2021 09:30 Ontmoetingsochtend Marokaanse ochtend Moedercafé Dar Nissa * Studio 10
Zaal rechts
Maandag 25 januari 2021 13:00 Sociaal Juridisch spreekuur * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 5
Maandag 25 januari 2021 13:00 Taal inloop * De Schouw Lopik
Algemeen
Maandag 25 januari 2021 13:30 Senioren Amusement groep * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Maandag 25 januari 2021 17:00 Inloop / Incidentele activiteiten 13+ -15 jaar * Xpress Zenderpark
Algemeen
Dinsdag 26 januari 2021 09:00 Taalactiviteiten * De Schouw Lopik
Algemeen
Dinsdag 26 januari 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 27 januari 2021 10:00 Buurtkamer * Xpress Zenderpark
Algemeen
Woensdag 27 januari 2021 10:30 Sociaal Juridisch Spreekuur * De Schouw Lopik
Algemeen
Woensdag 27 januari 2021 13:30 Mahjong * Wijkservicecentrum de Oase
Zaal 6
Woensdag 27 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 28 januari 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 28 januari 2021 09:00 De Blikvangers * De Schouw Lopik
Algemeen
Donderdag 28 januari 2021 17:00 Inloop Jongeren van 12 tot en met 18 jaar * Studio 10
Zaal links
Zondag 31 januari 2021 16:00 Kickboxen * Studio 10
Zaal links
Donderdag 04 februari 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 11 februari 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 18 februari 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 25 februari 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 04 maart 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 11 maart 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 18 maart 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 25 maart 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 01 april 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 08 april 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 15 april 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 22 april 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 29 april 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 06 mei 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 13 mei 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 20 mei 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 27 mei 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 03 juni 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 10 juni 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 17 juni 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal
Donderdag 24 juni 2021 08:30 Huiskamer op donderdag * MFC De Sterrenwacht
Grote zaal